Lekkie listwy podsufitowe z oświetleniem LED

Mieszkanie w stanie surowym to dopiero połowa sukcesu. Drugą połową jest wszystko to, co określamy, jako wykończenia mieszkania.

Trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych elementów którymi musimy się zająć, z pewnością trzeba wykończyć łazienkę i kuchnię, położyć płytki na ścianach i podłodze. W pokojach położymy różnego rodzaju panele, warto także zadbać o odpowiednie oświetlenie wszystkich pomieszczeń. Dobrym pomysłem będą listwy przy sufitowe wyposażone w oświetlenie. Najczęściej montowane w nich żarówki ledowe, ale także popularne są halogeny. W zależności od tego jaki efekt będziemy chcieli uzyskać należy dobrać odpowiedni profil. Obecnie można nabyć gotowe profile wykonane z lekkich materiałów. Ich niewątpliwą zaletą jest niska waga. Dzięki temu nie będziemy musieli wykonywać skomplikowanych prac związanych z montażem. Zaletą tych rozwiązań jest także miejsce w którym możemy umieścić wszystkie kable.

Dzięki temu nie będzie ich widać na zewnątrz, obecnie sterowanie tego rodzaju oświetleniem może odbywać się za pomocą pilota.

Nie trzeba więc montować dodatkowego przełącznika na ścianie, można zakupić różnego rodzaje oświetlenia, może one oczywiście być skierowane w dół, ale także za elementami można umieścić sznur ledowy, który dodatkowo będzie podświetlał sufit. Obecnie bardzo popularne są światła, które mogą zmieniać kolor, w zależności od ustawień. Listwy styropianowe charakteryzuje lekkość konstrukcji, jak również łatwość obróbki. Poszczególne listwy łączy się w dłuższe odcinki. Można je łatwo wykończyć gładzią gipsową. Oczywiście listwy przysufitowe można pomalować na dowolny kolor. Z pewnością tego rodzaju rozwiązanie może zmienić charakter każdego mieszkania. Odpowiednia gra światła może przykładowo zwiększyć wizualnie nasz pokój. Listwy można właściwie zgrać z różnego rodzaju półkami, czy też meblami. Obecnie listwy tego rodzaju zyskują coraz większą popularność, można także łączyć je z różnymi rodzajami sztukaterii wewnętrznej.

Posted in Dom

Redakcja

Next Post

Czym są i do czego służą oprawy led?

pt. cze 12 , 2020
Pod pojęciem opraw led kryją się elementy maskujące lub ułatwiające instalację diod i modułów led. Są one bardzo różnorodne i gwarantują swobodne wykorzystanie oświetlenia led we wnętrzach o dowolnym stylu. Można się nimi zainteresować zupełnie przypadkiem podczas zakupów w sklepach z elektryką, ale najczęściej do tego przełomowego momentu dochodzi podczas […]

You May Like