Zawiasy szafkowe umożliwiają wygodne otwieranie drzwiczek

Nowoczesne zawiasy w drzwiach szafek i innych mebli sprawiają, że z zewnątrz nie ma widocznych okuć, które umniejszają wygląd drzwi.

Dopiero po otwarciu drzwi można zobaczyć ukryty zawias. Ukryte zawiasy, zwane również niewidocznymi, wewnętrznymi i europejskimi, są stosowane w drzwiach wejściowych i wewnętrznych, szafkach i meblach i z powodzeniem zastąpiły niepraktyczne i mało estetyczne zawiasy przegubowe.

Zawiasy szafkowe umożliwiają wygodne otwieranie drzwiczek

W sklepach online możesz zakupić różnorodne zawiasy szafkowe

Ponieważ zawiasy nie są widoczne z zewnątrz, zapewniają gładki, nieprzerwany wygląd frontów szafek, który jest estetyczny. Zapewniają również bezpieczeństwo, ponieważ nie można ich manipulować z zewnątrz. Zawiasy z nakładką i prowadnikiem, które są zwykle stosowane w szafkach i meblach, mają dodatkowe zalety, ponieważ po zamontowaniu można dostosować sposób, w jaki drzwi wiszą, co oznacza, że są bardziej wygodne niż tradycyjne zawiasy, ponieważ można łatwiej dostosować drobne niedoskonałości konstrukcyjne. Niektóre zawiasy szafkowe mają również funkcję cichego domykania oraz posiadają mechanizm, który umożliwia zdejmowanie drzwi szafy bez konieczności całkowitego demontażu zawiasu.

Możesz zmienić przestarzałe zawiasy, jeśli chcesz mieć bardziej przejrzysty wygląd szafek, mebli i drzwi. Ze względu na uniwersalne dopasowanie, można łatwo wymienić istniejący zawias wewnętrzny na zawias z cichym domykaniem lub samozamykający się. Możesz jeszcze bardziej skoncentrować swoje wybory, wybierając mocowanie śrubowe do zawiasów. Eliminuje to te, które wymagają specjalistycznych przyrządów lub dodatkowego sprzętu do montażu. Zawiasy takie mają uniwersalne rozmiary, więc można je łatwo zmienić na inne w razie potrzeby.

Współczesne zawiasy szafkowe Furnica bardzo dobrze sprawdzają się we wszelkiego rodzaju meblach z drzwiczkami. Są estetyczne, niewidoczne z zewnątrz, nie zakłócają zatem projektu mebli. Dodatkowo można z ich pomocą bardzo łatwo ustawiać prawidłowe położenie drzwi szafek, po prostu regulując śruby.

Posted in Dom

Redakcja

Next Post

Najpiękniejsze punkty widokowe na Tatry

niedz. sie 29 , 2021
Jeżeli dana osoba chce poznać prawdziwe piękno gór, to powinna ona wybrać się na punkty widokowe na Tatry. Dzięki temu, będzie ona mogła podziwiać piękno gór w całej okazałości. Z pewnością będzie to świetne rozwiązanie, na jakie trzeba się zdecydować. W taki sposób, nacieszy się swoje oko malowniczymi widokami, które […]