Jeden z najlepszych domów spokojnej starości w Wielkopolsce.

W Puszczykowie pod Poznaniem znajduje się obiekt spełniający wysokie wymagania i gwarantujący doskonałą opiekę nad osobami starszymi.

Budynek spełnia najwyższe standardy, jego koncepcja została przemyślana tak, aby każdemu z seniorów zapewniać jasną przestrzeń osobistą, dostęp do okien, balkonów i tarasów czy wreszcie kontakt z naturą zapewniany przez bezpośredni dostęp do Wielkopolskiego Parku Narodowego. W samym budynku znajdują się sale dzienne, jadalnia, czy klub telewizyjny, został on przemyślany tak, żeby nie stwarzać barier architektonicznych. Bliskość wielu wyspecjalizowanych lekarzy zapewnia sąsiadujący z obiektem szpital specjalistyczny, a w samym ośrodku seniorzy mają dostęp do lekarza rodzinnego i opieki pielęgniarskiej. Dodatkową asystę przy wykonywaniu codziennych aktywności zapewniają opiekunki i opiekunowie.

Jeden z najlepszych domów spokojnej starości w Wielkopolsce.

Jak żyje się w domach spokojnej starości w Wielkopolsce?

Czas osób starszych pozostaje w dużej mierze do ich dyspozycji, mogę one wybrać wiele aktywności zapewnianych w codziennym harmonogramie. Godziny zajęć zostały przemyślane tak, żeby uwzględniać potrzeby stałych pór dobrze skomponowanych posiłków. Proponowane aktywności skupiają się wokół zachowania sprawności ruchowej, kontaktów towarzyskich i dbania o jasność umysłu. Wśród nich znajdują się takie propozycje jak gry i zabawy ruchowe, granie w karty, szachy czy gry planszowe. Pensjonariusze mogą rozwijać swoją kreatywność i dbać o sprawność manualną wykonując prace plastyczne, takie jak np. własnoręczne przygotowywanie kartek świątecznych. Rozrywkę zapewnia wspólne śpiewanie piosenek czy słuchanie muzyki, często tak ważne dla seniorów oglądanie telewizji, zajęcia taneczne czy słuchanie radia.

Na stronie dom spokojnej starości wielkopolska znajduje się pełen opis gwarantowanych świadczeń, usług dodatkowych, zdjęcia proponowanych seniorom pokojów czy opis harmonogramu zajęć. Warto zapoznać się również z walorami ośrodka wynikającymi z jego lokalizacji jak łatwy dojazd.

Posted in Dom

Redakcja

Next Post

Co ma znacznie przy realizowaniu reklamy w Internecie?

śr Lut 3 , 2021
W przestrzeni internetowej podejmowanie działań reklamowych staje się coraz ważniejsze. Jest to spowodowane między innymi rosnącą na poszczególnych rynkach konkurencją. Celem reklamy jest między innymi odpowiadanie na działania innych firm w sferze marketingu internetowego. Jednocześnie budowanie pozycji w przestrzeni internetowej pozwala na zwiększenie zainteresowania klientów korzystanie z usług firmy. Jak […]