Modna łazienka w kolorze szarym

Obecnie we wnętrzach królują płytki w kolorystyce szarej, mogą one mieć różne odcienie, od koloru srebrzysto-białego, perłowego, po średnie szarości oraz intensywne, głębokie kolory grafitu, antracytu.

Jeśli zdecydujesz się na płytki Icon Perla w kolorze perłowym na ścianach, aby uzupełnić tę kolorystykę i stworzyć płynne przejście, możesz je sparować z płytkami Icon Gris w kolorze szarym. Jeśli jednak chcesz uzyskać bardziej luksusowe wykończenie, połącz je z płytkami z efektem kamienia naturalnego Status Grafito dla ponadczasowego odczucia estetyki i elegancji.

Modna łazienka w kolorze szarym

Producent MYR Ceramica proponuje płytki w odcieniach szarości

Mieszaj i dopasowuj płytki MYR Ceramica, używając tego samego stylu płytek w różnych odcieniach. Stosując dopełniające się odcienie płytek w różnych miejscach łazienki, możesz podzielić pomieszczenie na strefy, podkreślić umywalkę, wannę, prysznic, czy stworzyć ścianę akcentującą. Płytki Status Grafito równie pięknie prezentują się w korytarzach, robiąc wrażenie matowym wykończeniem, dużym formatem 60×120 cm, efektem kamienia w kolorze antracytu z białymi żyłkami.

Szare odcienie na płytkach prawdopodobnie będą popularne przez długi czas, dzięki czemu będą niezwykle modne przez wiele lat, pięknie ozdobią każde wnętrze. Szare pomieszczenia stanowią neutralne tło, które można dostosować do własnych upodobań, dowolnie je dekorować i urządzać. Do szarych odcieni łatwo również wprowadzić nieco koloru, jak niebieski, czerwony, żółty, możemy również postawić na monochromatyczną paletę barw z użyciem bieli i czerni.

Płytki producenta MYR Ceramica zakupisz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/MYR-Ceramica/7745. Decydując się na minimalistyczny styl płytek, możesz stworzyć jasną i przestronną przestrzeń łazienki. Łącząc dwa odcienie płytek MYR Ceramica, Icon Gris oraz Icon Perla, możesz stworzyć delikatne kontrasty na ścianie, aby stworzyć po prostu piękną przestrzeń. Użyj białej fugi, aby stworzyć schludne, czyste wykończenie na ścianach tworząc minimalistyczny wygląd, do którego dążysz. Płytki z gresu rektyfikowanego to możliwość zastosowania bardzo wąskiej fugi, co dodatkowo pomoże uzyskać spójny i prosty efekt, gładką powierzchnię.

Posted in Dom

Redakcja

Next Post

Twarda woda powoduje szybkie osadzanie się kamienia w ekspresach

wt. lis 22 , 2022
Jakość wody używanej w ekspresie może wpływać nie tylko na smak kawy, ale także na żywotność ekspresu. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, jakość wody z kranu będzie się różnić i możesz mieć twardą lub miękką wodę. Twarda woda ma wysoką zawartość minerałów, co powoduje, że jej poziom pH jest […]

You May Like