Nowe pomysły na następną mobilną kampanię marketingową

Wszędzie, gdzie jesteś, możesz zobaczyć kogoś korzystającego z telefonu komórkowego.

Często nie używają go do rozmowy, ale do przeszukiwania Internetu, pobierania aplikacji lub korzystania z serwisu społecznościowego. Dlaczego nie wykorzystać tej wiedzy do rozwoju firmy? Oto kilka wskazówek dotyczących marketingu mobilnego, które z pewnością Cię rozkręcą.Wysyłaj oferty lub komunikaty oszczędnie w ramach mobilnej kampanii marketingowej. Klienci rejestrują się, aby otrzymywać cenne i istotne informacje lub oferty, ale nie reagują dobrze na przytłaczającą liczbę wiadomości. Wiele osób jest obecnie bombardowanych przez e-maile i wiadomości tekstowe, więc upewnij się, że Twoja komunikacja wyróżnia się jako dostarczająca wartości, a jednocześnie nie jest denerwująca.Zawsze wysyłaj wezwanie do działania. Twoi klienci muszą wiedzieć, co powinni zrobić, aby kupować u Ciebie, a jeśli nie udzielisz im odpowiedzi, nie będą robić zakupów w najbliższym czasie. Powiedz im, że masz to, czego potrzebują, i powiedz im, jak to zdobyć.Skróć adresy URL, zarówno w formie tekstowej, jak i kodów QR. Im trudniejszy i dłuższy jest adres URL, tym bardziej złożona będzie Twoja wiadomość lub kod QR. Ułatw im dostęp do nich, korzystając ze strony skracania adresów URL, a klienci będą bardziej zadowoleni z wyników końcowych.Link do określonych części Twojej witryny. Jeśli masz specjalną wyprzedaż w jednej części swojej witryny, powinieneś umieścić link bezpośrednio do tej witryny. Blog wykończeniowy - Jak wykończyć dom lub mieszkanie? Pomożemy!

Witryny mobilne mogą być czasami trudne w nawigacji, ale jeśli zapewniasz klientom bezpośredni dostęp, są bardziej skłonni poświęcić trochę czasu na sprawdzenie i ewentualnie zakup.Tworząc treści do marketingu mobilnego, upewnij się, że przedstawiasz poczucie pilności oraz powód, dla którego klient powinien wykonać przynajmniej jakiś rodzaj działania.

Jest to ważne, ponieważ strach przed utratą czegoś wyjątkowego jest jedną z najlepszych istniejących technik sprzedaży. Ponadto, bez działania, w którym klient może wziąć udział, nie prowadzisz żadnej natychmiastowej działalności.Budując mobilną kampanię marketingową, musisz przede wszystkim upewnić się, że znasz swój rynek. Jeśli nie możesz zidentyfikować i prawidłowo zaspokoić swojego docelowego rynku, Twoja kampania ostatecznie upadnie i nic nie będzie w stanie jej uratować. Zidentyfikuj swój rynek i dobrze go poznaj.Upewnij się, że jako marketer mobilny śledzisz swoją obecność w mediach społecznościowych. Jeśli masz stronę na Facebooku lub Twitterze, chcesz monitorować, co ludzie myślą o tobie i ile osób ogólnie cię lubi/nie lubi. Pozwoli to naprawić niektóre rzeczy, aby lepiej zaspokoić potrzeby odbiorców.Tworząc kod QR dla drukowanych reklam, użyj skracacza adresów URL, aby kod QR był jak najprostszy. Proste kody QR są łatwiejsze do skanowania. Jeśli potencjalny klient musi wielokrotnie zeskanować kod QR, może się poddać, co będzie kosztować klienta.Jeśli masz zamiar rozmawiać z kimś przez telefon, traktuj go z szacunkiem i staraj się, aby prezentacja sprzedaży była krótka i słodka. Od Ciebie zależy, czy będziesz zachowywać się profesjonalnie.Dostosuj swoje reklamy do małych ekranów i wolniejszych prędkości, w przeciwnym razie mogą w ogóle nie być wyświetlane! Większość urządzeń mobilnych ma małe ekrany, a dane są znacznie wolniejsze niż zwykły komputer, więc zaprojektuj zawartość mobilną tak, aby była odpowiednio wyświetlana, w przeciwnym razie może nigdy nie osiągnąć zamierzonego celu!Zdajesz sobie sprawę, ile osób korzysta z telefonów komórkowych, jeżyn lub dowolnego typu urządzenia mobilnego i jak bardzo możesz to wykorzystać, aby rozwijać swoją firmę. Zastosuj wszystkie porady, których nauczyłeś się w tym artykule, aby naprawdę szybko wkroczyć na wyższy poziom swojej firmy. Wykorzystaj rynek mobilny, aby uratować swój biznes.

Redakcja

Next Post

Znajdź sukces dzięki tym strategiom marketingowym artykułów

czw. lut 13 , 2020
Aby zapewnić jak najlepsze wyniki w marketingu artykułów, wystarczy zrozumieć strategie, które przynoszą firmom realne wyniki w Internecie. Marketing artykułów może mieć świetny efekt, jeśli wykorzystasz wskazówki takie jak te w tym wspaniałym zasobach.Upewnij się, że Twoja witryna jest przyjazna dla użytkownika. Jeśli ludzie nie mogą dowiedzieć się, jak zrobić […]

You May Like