Czy istnieją bezpieczne i nieinwazyjne metody na pozbycie się cellulitu

Jeśli zmagasz się z cellulitem i nie wiesz, jak sobie z nim poradzić, musisz wiedzieć, że obecnie dostępnych jest wiele skutecznych metod redukcji cellulitu, które pozwalają pozbyć się pomarszczonej i nierównej skóry na udach, brzuchu, ramionach czy pośladkach skutecznie i na długo.

Twoja skóra znowu może wyglądać na gładszą i bardziej stonowaną, a sylwetka na szczuplejszą. Jedną z takich procedur jest terapia falami radiowymi. Doświadczony kosmetolog użyje ręcznej sondy, trzymanej blisko skóry dotkniętej cellulitem. Sonda emituje fale radiowe, aby sprzyjać rozkładowi tłuszczów i zwiększeniu produkcji kolagenu. Poprawia to krążenie krwi i przepływ w układzie limfatycznym, stymulując naturalny system naprawy organizmu i powodując, że szybciej pozbywamy się toksyn. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda na redukcję cellulitu, ponieważ nie skóra nie ulega uszkodzeniom i nie wymaga zagojenia, ale Twoja skóra korzysta z dodatkowej produkcji kolagenu, które wytwarzają nowe komórki skóry. Maksymalne rezultaty można osiągnąć, kiedy korzystamy z zabiegów regularnie przez okres kilku miesięcy. Można również użyć energii ultradźwięków do modelowania sylwetki. Zabieg ten wykorzystuje również urządzenie trzymane blisko skóry, ale tym razem energia ultradźwięków jest kierowana do najgłębszych warstw skóry, aby stymulować proces produkcji kolagenu.

Doświadczony terapeuta będzie w stanie umieścić energię maszyny dokładnie tam, gdzie wymagana jest gładsza, jędrniejsza i mniej zagłębiona skóra.

Zabieg nie jest bolesny, ale obszar skóry poddawanej leczeniu nagrzewa się intensywnie w krótkich seriach. Ta i inne metody usuwania toksyn z organizmu są świetne do pozbycia się cellulitu, ujędrnienia ciała i modelowania sylwetki. Przeczytaj, jakie są skuteczne zabiegi na cellulit na Moment.pl. Zamiast używać dźwięku do szybkiego uruchamiania systemów naprawczych organizmu i produkcji kolagenu, niskopoziomowa terapia laserem wykorzystuje światło o odpowiedniej długości fali do tego samego zadania. Ponownie pobudzony zostanie przepływ krwi i limfy, co prowadzi do świeższej, jędrniejszej skóry oraz mniej widocznego cellulitu.

Redakcja

Next Post

Laser CO2 - nowoczesna technologia w medycynie

pon Paź 12 , 2020
Nowoczesne technologie mają szczególny wpływ na rozwój wielu branż. Niezastąpione są również w medycynie czy kosmetologii, gdzie leczą i poprawiają urodę. Obecnie te metody i techniki są powszechnie dostępne i każdy może z nich korzystać, jak na przykład laser CO2. Inne pozycję:Bezinwazyjna naprawa wgnieceń w karoserii ma wiele zaletMąka sojowa […]