Co z fryzurą na weselu?

Wybór pięknej sukni, butów, dodatków i oczywiście zrobienie ślubnego makijażu to nie wszystko.

Zostaje jeszcze jeden element –fryzura. Włosy muszą prezentować się pięknie, a jednocześnie trzeba uczesać je tak, by po chwili nie mieć na głowie stogu siana. Niezbędne jest nie tylko efektowne upięcie lub uczesanie, ale także dobre utrwalenie rezultatów. Dzięki temu stylizacja będzie kompletna, a na zdjęcia i filmy ze ślubu będzie patrzeć się z dużą przyjemnością.

W katalogach ślubnych prezentowane są nie tylko sukienki i biżuteria. Rozbudowane sekcje dotyczące fryzur pozwolą przejrzeć najmodniejsze uczesania i podjąć decyzję przy wzięciu pod uwagę koloru włosów, oczu, sukni i wielu innych aspektów. Niektóre fryzury sprawdzą się niezależnie od urody i wieku, wzrostu czy długości włosów modelki, ale inne są bardzo wymagające i żeby się udały, potrzebny będzie dobry fryzjer (i odpowiednie „warunki”). Zdecydowanie jest tak, że eleganckie upięcie, ozdobny kok lub coś w tym stylu prezentuje się bardzo pięknie i sprawia, że panna młoda czuje się w ważnym dla siebie dniu jeszcze bardziej wyjątkowo.

Fryzura na ślub nie musi być nudna i zwykła. Jeśli brakuje pomysłów, można poszukać inspiracji w salonach fryzjerskich, w internecie, w prasie kobiecej, obejrzeć uczesania gwiazd estrady czy tzw. celebrytek. Podobnie jak w przypadku odzieży, moda ślubna zmienia się co sezon lub dwa również jeśli chodzi o fryzury. Dla wielu pań przeglądanie katalogu fryzur to fantastyczna rozrywka, którą cieszą się nawet niekoniecznie w związku ze ślubem.

Gdy nadchodzi ten ważny czas, mogą z większą łatwością zdecydować się na któreś z wielu twarzowych uczesań.

Ceremonia ślubna to ważna uroczystość i trzeba wyglądać na niej pięknie, ale nie można zapomnieć o tym, że trwa dość długo i fryzura powinna być nie tylko ładna, ale także praktyczna. Zbyt kunsztowne upięcie będzie trudne do szybkiego poprawienia, gdy coś się zepsuje np. z powodu wiatru. Włosy w tym przypadku przeważnie trzeba potraktować lakierem lub innym produktem do stylizacji, by pięknie błyszczały i nie wykazywały tendencji do targania się czy puszenia.

Redakcja

Next Post

Dlaczego warto z wyprzedzeniem kupić suknie ślubne Kraków?

czw. cze 11 , 2020
Planowanie ceremonii ślubnej niektórych przeraża, dla innych jest rozrywką samą w sobie. Kobiety decydujące się na ślub mają do przemyślenia także kwestię wyboru kreacji. Jest to często zostawiane na ostatnią chwilę, na przykład z uwagi na to, że wcześniej nie ma czasu albo oferta w salonach bywa nie do końca […]

You May Like