Butelka na wodę z filtrem węglowym – rozwiązanie na każdą okazję!

Słońce za oknem? Sięgnij po smaczną filtrowaną wodę, sięgnij po butelkę filtrującą.

Odkryj nowe możliwości i zapewnij sobie nową jakość życia. Zainteresowany? Dowiedz się więcej!

Butelka na wodę z filtrem węglowym – doskonałe rozwiązanie w zasięgu ręki!

Dlaczego warto sięgnąć po butelkę z filtrem? Powodów jest wiele. Butelka na wodę z filtrem węglowym została zaprojektowana, dla każdego, kto docenia rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawia sport, podróżuje oraz prowadzi aktywny zdrowy styl życia. To poręczne, trwałe i lekkie rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach. Ruszasz na długie wakacje? Spakuj do torby butelkę z filtrem. Idziesz na poranny trening? Wrzuć do plecaka butelkę filtrującą. A może ruszasz na spacer po okolicznym parku? Weź ze sobą butelkę wielokrotnego użytku. Jak widzisz, butelka na wodę z filtrem węglowym sprawdzi się wszędzie. Ale co jeszcze możesz zyskać? Butelka z filtrem to oszczędność. W jaki sposób? Zmieniając butelkowaną wodę sklepową (w jednorazowych opakowaniach), na filtrowaną wodę kranową znacząco obniżasz swoje wydatki. Jak? Koszt za litr filtrowanej wody kranowej to kilka groszy. Kolejnym aspektem jest wygoda, o której mówiliśmy wcześniej, butelka z filtrem pozwoli ci cieszyć się smaczną filtrowaną wodą, gdziekolwiek jesteś. Oszczędność, wygoda, ale to nie wszystko. Butelka wielokrotnego użytku to również troska o środowisko. W jaki sposób? Sięgają po filtrowaną wodę kranową, obniżasz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu.

Butelka filtrująca – jak działa?

Każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa), który usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej, a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie magnez i wapń). Ale jak wygląda sam proces filtracji? To proste! Odkręcasz butelkę filtrującą, wlewasz wodę kranową, zakręcasz ustnik z filtrem węglowym i od razu możesz cieszyć się smaczną filtrowaną wodą kranową! Butelka na wodę z filtrem węglowym dostępna jest w 3 wygodnych pojemnościach, dzięki temu możesz dobrać wersję dostosowaną do swoich potrzeb:
– najmniejsza 0,3 l
– średnia 0,5 l
– największa 0,7 l

Butelka wielokrotnego użytku – gdzie może ci się przydać:

– w domu (smaczna woda na wyciągnięcie ręki)
– podczas spaceru (pragnienie już nigdy cię nie zaskoczy)
– w pracy/w szkole/na uczelni (regularne nawodnienie organizmu pomoże ci podczas pracy czy nauki)
– podczas treningu (podczas ćwiczeń nigdy nie zapominaj o regularnym nawadnianiu organizmu)
– podczas wakacji (nawet podczas wypoczynku nie zapominaj o regularnym nawadnianiu organizmu)

Chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Butelka na wodę z filtrem węglowym jest dostępna na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Kup, spróbuj i zadbaj o przyszłość!

Redakcja

Next Post

Jak budować tkankę mięśniową?

wt. wrz 21 , 2021
Kiedy chcemy skutecznie budować mięśnie należy pamiętać iż nie tylko sam trening jest w tym przypadku istotny, bardzo ważne jest właściwe odżywianie. Oczywiście aby nasze treningi przynosiły efekty powinniśmy dostarczać wszystkich niezbędnych elementów. Powinniśmy przykładowo dostarczyć dużą ilością białka która będzie ważnym budulcem masy mięśniowej. Nasz organizm potrzebuje minerałów takich […]

You May Like