Szukasz pomysłów informacyjnych na temat zielonej energii? Spójrz na te pomysły!

Jeśli nie skorzystałeś z okazji, aby wprowadzić do swojego życia zieloną energię, tracisz.

Zielona energia jest tańsza, bezpieczniejsza i czystsza niż tradycyjne źródła energii, a także może z czasem zaoszczędzić pieniądze. Oto kilka naprawdę sprytnych sposobów, aby zacząć wykorzystywać zieloną energię na swoją korzyść.Podgrzewaj baseny, wanny z hydromasażem i prysznice bardziej efektywnie dzięki słonecznemu systemowi ciepłej wody. Korzystanie z gazu ziemnego lub elektryczności nie jest tak wydajne jak energia słoneczna, a słoneczne podgrzewacze wody mogą utrzymywać stałą temperaturę wody. Chociaż wiele z tych aktualizacji wiąże się z wysokimi kosztami początkowymi, mogą kwalifikować się do ulg podatkowych lub innych rabatów.Spróbuj ogrzać swój dom piecem na pellet drzewny. Pellet spalany w piecu pelletowym powstaje z bardzo zwartych trocin. Spalają się tak czysto, że nie są wymagane do uzyskania certyfikatu EPA dla emisji. Należy jednak pamiętać, że w niektórych rejonach koszt peletów może być wysoki.Wymień stary termostat na bardziej ekologiczny, programowalny model. Możesz zaprogramować te termostaty tak, aby regulowały temperaturę w określonych porach dnia, dzięki czemu system ogrzewania i chłodzenia będzie działał mniej, gdy jesteś w pracy lub szkole. Te termostaty są niedrogie i mogą zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd, jednocześnie zapobiegając niepotrzebnemu zużyciu energii.Nie zakładaj, że zielona energia jest zbyt droga. Początkowy koszt może być wysoki, ale większość stanów zapewni interesujące ulgi podatkowe, jeśli zainwestujesz w zieloną energię. Zaoszczędzisz dużo pieniędzy na rachunkach za energię. Policz sam, a przekonasz się, że zielone energie nie są drogie.Jeśli myślisz o przejściu na energię słoneczną, najpierw zrób rozeznanie. Niektóre miasta mają ograniczenia dotyczące liczby dozwolonych kolekcjonerów. Aby ominąć te ograniczenia, pomyśl o tym, aby dołączyli do Ciebie sąsiedzi i zaopatrz się w jednostkę słoneczną, która zapewni energię dla małej grupy domów.Oszczędzaj energię i ciężko zarobione pieniądze, używając pralki i zmywarki tylko wtedy, gdy masz pełny wsad. Szukasz pomysłów informacyjnych na temat zielonej energii? Spójrz na te pomysły!

Mały ładunek zużywa tyle samo energii, co pełny ładunek i osiąga znacznie mniej energii.

Pozwól praniu nałożyć się na kolejny dzień lub dwa, aby zmaksymalizować oszczędności i wydajność. Zastanów się również nad suszeniem ubrań na zewnątrz na sznurku, jeśli jest to dozwolone w Twojej okolicy. Świeży zapach na świeżym powietrzu jest nie do pobicia, a jeśli ograniczysz korzystanie z suszarki, zaoszczędzisz na rachunkach za media.Zwróć uwagę na termostat w swoim domu. Zainstalowanie programowalnego termostatu ułatwia śledzenie temperatury w domu i zmniejszanie ogrzewania, gdy nie ma Cię w domu. Od 1 do 3 procent kosztów energii można obniżyć za każdy stopień odrzucenia!Przełącz się na toalety z niskim przepływem lub toalety z podwójnym spłukiwaniem. Te konkretne toalety zużywają tylko 1,28 galona do spłukiwania płynem. Rodziny zazwyczaj zużywają o 20-40% mniej wody, używając ich zamiast zwykłych toalet. Przeciętnie rodzina może zaoszczędzić do 2000 galonów wody rocznie! Może to zapewnić znaczne oszczędności na rachunkach za wodę każdego miesiąca.Spróbuj przełączyć się na świetlówki kompaktowe. Kompaktowe żarówki fluorescencyjne zużywają około 75 procent mniej energii niż tradycyjne żarówki, a ponadto działają około 10 razy dłużej. Są droższe niż tradycyjne żarówki, ale nadrabiają to oszczędnością energii w zaledwie kilka miesięcy.Teraz, po zapoznaniu się ze wskazówkami zawartymi w tym artykule, upewnij się, że z nich korzystasz. Kiedy to zrobisz, przekonasz się, że zielone życie może być łatwe, a zielona energia jest pod wieloma względami preferowana. Podejmij działanie i już dziś zacznij wprowadzać zieloną energię w swoje życie!

Redakcja

Next Post

Przeczytaj to, jeśli interesuje Cię złoto

pon. sie 5 , 2019
Handel złotem nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu. Każdy, kto wzdryga się przed przeciwnościami losu, powinien natychmiast się odwrócić. Jeśli masz silną wolę, determinację, motywację i gotowość do zarobienia prawdziwych pieniędzy, ten artykuł nauczy Cię, jak zmienić rynek złota w dochodową aleję inwestycyjną już dziś.Jeśli zdecydujesz się na […]