Dlaczego moje linki nie indeksują się, czym sprawdzić indeksację?

Wiele osób tworzy strony internetowe. Jedni robią to dla zarobku, a inni dla satysfakcji. W każdym z przypadku liczy się popularność taniego strony, ale jak zwiększyć ilość wejść na stronę?

Na pewno przydaje się ją pozycjonować, ale zanim to nastąpi to daleka droga. Najpierw trzeba sprawdzić czy nasza strona jest zaindeksowaną. Jak to zrobić? Korzystamy z narzędzia bulk google index checker i już wiemy, co się dzieje. Program wskazuje, które strony są zaindeksowane, a które nie. Co zrobić, jeśli nie ma tam naszych stron? Zaczynamy od tego czy na stronie mamy plik robots.txt. Jest to zaproszenie dla botów Google. W intrenecie można znaleźć wzór tego płku, który trzeba przekleić. Z tym, że to może nie wystarczyć. Mamy plik i co nic? W takim razie trzeba sprawdzić czy strona nie zawiera błędów. Jeśli w kodzie strony jest jakiś błąd to będzie to źle odbierane przez Google. To nie wszystko, bo jeśli na stronie mamy kopiowaną treść to niestety, ale nikt z nami współpracować nie chce. Nie ma nic gorszego jak kopiowanie treści od innych. Google nie lubi tego i boty nie będą nas odwiedzały, a nawet nasza strona może być zablokowana.

 


Trzeba zacząć wszystko od sprawdzenia czy indeksacja linków przebiegła w prawidłowy sposób.

Jeśli nie to wtedy szukamy powodów takiego stanu rzeczy. Jeśli się na tym nie znamy to trzeba będzie zostawić to specjalistom i wtedy wiemy, że na pewno oni będą wiedzieli jak wykorzystać google index checker do swojej pracy. Profesjonalności od dawna korzystają z takiego programu, bo wiedzą, że sprawdzanie jest bardzo potrzebne. Jeśli my do tej pory tego nie robiliśmy, a chcemy to trzeba będzie zadbać o ten program. Walka o wysoką pozycje w wyszukiwarce jest bardzo zaciekła, dlatego trzeba być przed innymi. Wtedy sobie na pewno poradzimy. Te strony, które są wysoko mają szanse na zaistnieje. Ma to bardzo duże znaczenie, jeśli zarabiamy na stronie, bo to sklep internetowy albo blog. Wtedy tym bardziej trzeba będzie pamiętać o sprawdzaniu na bieżąco zaindeksowania linków.

Redakcja

Next Post

Informacje o hobby, o których musisz wiedzieć

sob. cze 27 , 2020
Ludzie chcą wiedzieć, jakie hobby sprawdzi się jako aktywność przyjazna rodzinie. Ten artykuł jest dla Ciebie, jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i przyjemnego. Czytaj dalej, aby poznać wiele wspaniałych hobby, z którymi możesz się bawić.Świetnym hobby jest paintball. Wychodzenie na otwarte pole paintballowe i stoczenie strategicznej bitwy z rodziną i […]